Ons team

Maak kennis met

Ons team

Bent u benieuwd welke leerkracht bij welke klas hoort bij basisschool ’t PuzzelsTuk? Dat komt goed uit, want de leerkrachten uit ons team stellen zich graag even voor!

De bezetting van de groepsleraren over de diverse groepen en dagen.

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
1/2 Juf Jolien* Juf Jolien Juf Maaike Juf Jolien Juf Jolien
3/4 Juf Francina  Juf Francina Juf Manon Juf Manon Juf Francina
5/6 Juf Annelies Juf Annelies Juf Annelies Juf Maaike Juf Maaike
7/8 Meester Leon Meester Leon Meester Leon Meester Leon Meester Leon

* juf Jolien wordt tijdens haar zwangerschapsverlof van aug t/m dec vervangen door juf Jacquolien.

Juf Jacqueline is verdeeld over de week 2 dagen aanwezig als intern begeleider.

Meester Age-Jan is verdeeld over de week 2,5 dag aanwezig als directeur.


Age-Jan Hut directeur directie.puzzelstuk@catent.nl
Jacqueline Driezen intern begeleider ib.puzzelstuk@catent.nl
Leon Lok leerkracht l.lok@catent.nl
Manon Hulleman leerkracht m.hulleman@catent.nl
Francina Potiek leerkracht f.potiek@catent.nl
Maaike Kloosterman leerkracht m.kloosterman@catent.nl
Annelies Mulder leerkracht a.mulder@catent.nl
Jolien Donker- Kok leerkracht j.kok@catent.nl
Jacquolien Sleurink leerkracht j.sleurink@catent.nl