Maak kennis met

Ons team

De bezetting van de groepsleraren over de diverse groepen en dagen.

Ma Di Woe Do Vrij
Groep 1/2 Juf Jacquoline Juf Jacquoline Juf Annelies Juf Jacquoline Juf Jacquoline
Groep 3/4 Juf Anouk Juf Anouk Juf Maaike Juf Maaike Juf Maaike
Groep 5 Juf Francina Juf Francina Juf Francina Juf Annelies Juf Annelies
Groep 6 Juf Annelies Meester Henri Meester Henri Juf Annelies Juf Annelies
Groep 7/8 Meester Leon Meester Leon Meester Leon Meester Leon Meester Leon

 

Juf Jacqueline is maandag-dinsdag-donderdag en vrijdag aanwezig.


Jacqueline Driezen directeur directie.puzzelstuk@catent.nl
Jacqueline Driezen intern begeleider ib.puzzelstuk@catent.nl
Leon Lok leerkracht l.lok@catent.nl
Francina Potiek leerkracht f.potiek@catent.nl
Maaike Kloosterman leerkracht m.kloosterman@catent.nl
Annelies Mulder leerkracht a.mulder@catent.nl
Henri ter Horst leerkracht h.terhorst@catent.nl
Jacquolien Sleurink leerkracht j.sleurink@catent.nl
Anouk Gerardu leerkracht a.gerardu@catent.nl